Úplné zobrazení kontaktu

Úplné zobrazení kontaktu oproti detailu kontaktu obsahuje navíc dokumenty, deník a činnosti týkající se daného kontaktu zobrazených v několika odlišných pohledech a je dostupné jen oprávněným osobám nebo uživateli v roli Manažer kontaktů.

Úplné zobrazení kontaktu otevřete na nové záložce pomocí dvojkliku na kontakt v seznamu kontaktů, nebo kliknutím na tlačítko vice_30.png , které je umístěno v pravém horním rohu detailu kontaktu a napravo u každého kontaktu v seznamu kontaktů.

Jednotlivé pohledy

prehled_30.png Přehled

V tomto základním pohledu vidíte ve zjednodušeném zobrazení souhrn všech informací týkajících se kontaktu.

cas_30.png Aktivity

Aktivity vám zobrazí veškeré probíhající a uzavřené Úkoly, Projekty, či Procesy daného klienta (kontaktu). Kliknutím na libovolnou aktivitu přejdete do zobrazení jejího detailu. Kvůli přehlednosti se mezi aktivitami nezobrazují podřízené aktivity jako: podúkoly, projektové úkoly, projektové etapy a jednotlivé úkoly z procesů. Plánované procesy zde můžete ihned spustit nebo je zrušit.

zobrazit_historii_30.png Deník

Zobrazuje v celém okně Deník, což je obdoba diskuse. Slouží vám k zaznamenávání důležitých informací k danému kontaktu. Do deníku mohou být také automaticky zapisované informace z nastartovaných procesů. Pro přehlednost je možné vybrat z několika typů nového záznamu: Telefon, E-mail, Schůzka, Obecné. Další typy můžete vytvořit viz systémové nastavení kontaktů. Deník se také zobrazuje v hlavní obrazovce kontaktů napravo od detailu kontaktu.

Nejste-li oprávněnou osobou či v roli Manažer kontaktů, vidíte v deníku jen své příspěvky.

V deníku můžete vyhledávat slova či věty pomocí kolonky v pravo nahoře Hledat v deníku.

dokumenty_30.png Dokumenty

  • Přílohy kontaktu: místo pro vložení libovolných příloh ke kontaktu (obdoba projektových příloh)
  • Dokumenty: Zde naleznete dle času seřazené dokumenty, které byly napříč celým 1CLICK přiřazeny k danému kontaktu

Možnosti úprav jednotlivých dokumentů naleznete pod příslušným https://1c2c.cz/_shared/icons/ico-12-gear.png

 ozubeným kolečkem při najetí na dokument.