Vyhledání kontaktu

Potřebujete-li rychle vyhledat nějaký kontakt zapiště hledaný výraz do pole pro vyhledávání a stiskněte tlačítko Enter či klikněte na ikonu lupičky. Vyhledáním se v seznamu kontaktů zobrazí jen ty kontakty obsahující hledaný výraz a v detailu kontaktu jej podbarví.

Vyhledání kontaktu pomocí značek

V tomto poli máte možnost vyhledávat kontakty i dle značek, které vám jsou při zápisu našeptávány. Entrem či kliknutím na našeptávanou značku potvrdíte její výběr. Chcete-li zrušit našeptávání stiskněte Esc. Zvolenou značku odstraníte z výběru Backspacem či kliknutím na požadovaný křížek.

Nejste-li s tímto obecným vyhledáním spokojeni, použijete podrobné vyhledávání kontaktů umožňující prohledávat konkrétní místa kontaktu (značky, typy záznamů).

Podrobné vyhledání kontaktu

Dialog pro podrobné vyhledávání na kontaktu zobrazíte kliknutím na šipku v pravé části vyhledávacího pole.

V podrobném vyhledávání máte možnost přidat a nadefinovat libovolný počet vyhledávacích kritérií. Vyhledání kontaktů provedete tlačítkem Potvrdit. Libovolné kritérium lze odebrat pomocí tohoto tlačítka zrusit_30.png.

Zobrazení odstraněných kontaktů

Přejete-li si zobrazit odstraněné kontakty a vyhledávat v nich, zvolte možnost pod ozubeným kolečkem https://1c2c.cz/_shared/icons/tool-button-depressed.png Zobrazit odstraněné umístěné vpravo nahoře.

Tyto kontakty se vám budou zobrazovat šedivě a v detailu naleznete upozornění, že je kontakt smazaný. Obnovit kontakt, v úpravách kontaktu, může jen oprávněna osoba nebo uživatel v roli Editor kontaktů.